Doğru Fiyata Kalite ve Performans

Mr Rocket Cargo, Türkiye ile Rusya, Beyaz Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Kırgızistan ve Özbekistan arasında lider uçtan uca tedarik zinciri çözümleri sağlayıcısıdır. Türkiye ile Asya Kıtası arasında Havayolu, Karayolu, Denizyolu ve Demiryolu Taşımacılığı’nı kapsamlı Katma Değerli Lojistik Hizmetleri ve Tedarik Zinciri Servisleriyle birleştiriyoruz.

Tüm faaliyetlerimizi bilgi, teknoloji, zaman, güvenlik ve finansal akış etrafında optimize ederiz. Müşterilerimizin tedarik zinciri yönetimi ihtiyaçlarına göre sektöre özel gereksinimlere özel bir taahhütle küresel olarak entegre uçtan uca çözümler sunuyoruz.

İstanbul – Moskova arası 0 – 50 Kg arası acil tüm kargolarınızı günlük kuryemiz ile gün içerisinde Moskova adresinize teslim ediyoruz.

İstanbul – Moskova arası tüm kargolarınızı günlük kuryemiz ile ertesi gün Moskova adresinize teslim ediyoruz.

İstanbul – Moskova arası tüm kargolarınızı 4-5 gün içerisinde Moskova adresinize teslim ediyoruz.

İstanbul – Moskova arası tüm kargolarınızı 7-14 gün içerisinde Moskova adresinize teslim ediyoruz.

Türkiye – Rusya arası tüm kargolarınızı Türkiye’nin herhangi bir şehrinden alıp Rusya’nın herhangi bir şehrine teslim ediyoruz.

Hangi çözümün iş ihtiyaçlarınıza uyduğundan emin değil misiniz?

Efektif Çözümler

Dünyanın en büyük şirketlerinden bazılarının karmaşık küresel tedarik zincirlerine etkili çözümler sunma deneyimimizden faydalanırsınız. Kargonuz ister bir koli, ister bir konteyner olsun tüm hizmetlerimizden en verimli şekilde doğru fiyat ile faydalanırsınız.

Güvenliyiz

Kargolarınız Türkiye’de teslim alındıktan sonra adresinize teslim edilene kadar Antık Iness Cargo’nun sigortası altındadır.

Hızlıyız

Kargolarınızı havayolu, karayolu, denizyolu veya demiryolu ile taahhüt ettiğimiz sürede adrese teslim ederiz.

24/7 Hizmetinizdeyiz

Müşteri temsilcilerimiz, hizmet verdiğimiz tüm ülkelerde, 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

WhatsApp chat