Rusya Kargo

Mr Rocket Cargo, Türkiye ile Özbekistan arasında hizmet veren lider uçtan uca tedarik zinciri çözümleri sağlayıcısıdır. Türkiye ile Özbekistan arasında ki kargolarınızı ihtiyacınıza göre  Havayolu, Karayolu, veya İntermodal Kargo taşımacılığı seçenekleri ile zamanında, eksiksiz ve garantili olarak taşıyoruz.

Tüm faaliyetlerimizi bilgi, teknoloji, zaman, güvenlik ve finansal akış etrafında optimize ederiz. Gerek Türkiye’de ki gerekse Özbekistan’da ki geniş ağımız ve yetkin temsilcilerimiz ile 7/24 ve tam memnuniyet odaklı müşteri hizmetleri servislerimiz ile tüm kargo süreçlerinizi eksiksiz olarak takip edebilirsiniz.

Hangi çözümün iş ihtiyaçlarınıza uyduğundan emin değil misiniz?

Nasıl Taşıyoruz?

Mr Rocket Cargo’nun Özbekistan Kargo hizmetleri müşteri ihtiyaçları doğrultusunda birden fazla hizmeti bir araya getirerek müşteriye özel şekillenir. Parsiyel Kargolarınız Havayolu veya Karayolu ile sevk edilir. Konteyner bazlı kargolar ise ihtiyaca göre Karayolu veya Denizyolu ile sevk edilir.

Nerelere Taşıyoruz?

Özbekistan kargolarınız Türkiye’nin herhangi bir şehrinden Özbekistan’ın başkenti Taşkent’e Mr Rocket Cargo güvencesi ile taşınır. Türkiye’nin herhangi bir şehrinden teslim alınan kargolarınız Mr Rocket Cargo’nun İstanbul merkez deposuna getirilerek almış olduğunuz hizmete göre uçak, tır veya gemi yüklemesi yapılır. Taşkent’e güvenle ulaşan kargonuzu Taşkent depomuzda veya adresinizde tarafınıza güvenle teslim edilir.

Adresinizden alınan ve Özbekistan’da ki adresinize teslim edilen kargonuz tüm bu süreç içerisinde Mr Rocket Cargo sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

Garantili Gönderi

Özbekistan kargolarınız %100 Mr Rocket Cargo garantisi altındadır.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefi ile hizmet veren ve tüm süreçlerini bu doğrultuda optimize eden Mr Rocket Kargo, Özbekistan’ın herhangi bir şehrine göndereceğiniz ticari ürünlerinize zamanında ve güvenli teslimat garantisi verir.

Kargolarınızda yaşanması olası hasar veya gecikme durumunda ürüleriniz Mr Rocket Cargo güvencesi altındadır ve anında hizmet farkı iadesi veya ürün bedelinin tamamı tarafınıza iade edilir.

Garanti koşulları ve detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Güvenliyiz

Kargolarınız Türkiye’de teslim alındıktan sonra adresinize teslim edilene kadar Antık Iness Cargo’nun sigortası altındadır.

Hızlıyız

Kargolarınızı havayolu, karayolu, denizyolu veya demiryolu ile taahhüt ettiğimiz sürede adrese teslim ederiz.

24/7 Hizmetinizdeyiz

Müşteri temsilcilerimiz, hizmet verdiğimiz tüm ülkelerde, 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

WhatsApp chat