Her gün bizim için yeni bir gün ve her yerde müşterimizi memnun etmek için çok çalışıyoruz.

Mr Rocket Cargo 2000 yılından bu yana Türkiye’den Rusya, Ukrayna ve Türki Cumhuriyetlerine taşımacılık hizmeti veren Antik Group ile EET Holding Gmbh’in yeni bir iştirakidir.
Amacımız sektördeki tecrübe ve gücümüzü yenilikçi ve inovatif bir yaklaşımla daha fazla geliştirmekle birlikte sektör kalitesini arttırmaktır.

Müşteriye Özel Lojistik Çözüler

Mr Rocket Cargo, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda birden fazla hizmeti bir araya getirerek müşteriye özel çözüm paketleri oluşturur. Lojistik sektöründeki tecrübe ve gücümüzle Türkiye, Rusya, Ukrayna ve Türki Cumhuriyetleri hattında ihtiyacınıza yönelik çözümleri en uygun şartlarda siz değerli müşterilerimize sağlayarak ticaretinize katkıda bulunuyoruz..

Vizyonumuz

2023 yılına kadar Türkiye’den Rusya’ya “günlük expresss kargo” taşımacılığında akla ilk gelen en başarılı şirket olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin kazançlarına kazanç katmak için gece gündüz elimizden gelenin en iyisini yaparak ülkemize layık en güçlü en başarılı kargo şirketi olmak.

Değerlerimiz

  • Güvenilirlik
  • Yaratıcılık
  • Dürüstlük
  • Çözüm Odaklılık
  • Adil Olmak
  • İnsana Saygı
  • Takım Ruhu
  • Hizmet Odaklılık

Çözüm Ortaklarımız

Sık Sorulan Sorular

Türkiye’den Rusya, Beyaz Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Kırgızistan ve Özbekistan’ın tüm şehirlerine kargolarınızı taşıyoruz.

Tercih edeceğiniz teslim süresine göre hava yolu, karayolu, deniz yolu, demir yolu veya intermodal taşımacılık ile kargolarınızı adresinize teslim ediyoruz.

Tüm kargolarınız Mr Rocket Cargo güvencesindedir. Zamanında, sağlam ve doğru teslimatMr Rocket Cargo’nun en önemli prensipleridir.

Başta Tekstil, Deri, Kürk, Ayakkabı, Mobilya, Makine, Makine Parçaları, Plastik Ürünler, Otomotiv Ürünleri olmak üzere soğuk hava zinciri hariç tüm ürünlerinizi taşıyoruz.

Mr Rocket Cargo, kapıdan kapıya kargo hizmeti vermektedir. Kargolarınız taahhüt edilen tarihte istemiş olduğunuz adrese teslim edilir.

Başka Sorunuz mu Var?     Şimdi Sorun

WhatsApp chat