Özbekistan Kargo Taşkent Kargo Fiyatları Firması | Mr Rocket Cargo TR

ÖZBEKİSTAN KARGO

Mr Rocket Cargo, Türkiye ile Özbekistan arasında hizmet veren lider uçtan uca tedarik zinciri çözümleri sağlayıcısıdır. Türkiye ile Özbekistan arasındaki kargolarınızı ihtiyacınıza göre Havayolu, Karayolu veya İntermodal Kargo taşımacılığı seçenekleri ile zamanında, eksiksiz ve garantili olarak taşıyoruz.

Tüm faaliyetlerimizi bilgi, teknoloji, zaman, güvenlik ve finansal akış etrafında optimize ederiz. Gerek Türkiye’deki gerekse Özbekistan’daki geniş ağımız ve yetkin temsilcilerimiz ile 7/24 ve tam memnuniyet odaklı müşteri hizmetleri servislerimiz ile tüm kargo süreçlerinizi eksiksiz olarak takip edebilirsiniz.

Hangi çözümün iş ihtiyaçlarınıza uyduğundan emin değil misiniz?

NASIL TAŞIYORUZ?

Mr Rocket Cargo’nun Özbekistan Kargo hizmetleri müşteri ihtiyaçları doğrultusunda birden fazla hizmeti bir araya getirerek müşteriye özel şekillenir. Parsiyel Kargolarınız Havayolu veya Karayolu ile sevk edilir. Konteyner bazlı kargolar ise ihtiyaca göre Karayolu veya Denizyolu ile sevk edilir.

NERELERE TAŞIYORUZ?

Özbekistan kargolarınız Türkiye’nin herhangi bir şehrinden Özbekistan’ın herhangi bir şehrine Mr Rocket Cargo güvencesi ile taşınır. Türkiye’nin herhangi bir şehrinden teslim alınan kargolarınız Mr Rocket Cargo’nun İstanbul merkez deposuna getirilerek almış olduğunuz hizmete göre uçak veya tır yüklemesi yapılır. Özbekistan’a güvenle ulaşan kargonuzu Özbekistan içerisinde geniş bir dağıtım ağına sahip yerli firmaların ağı kullanılarak Özbekistan’daki adreslerinize teslim edilir.

GARANTİLİ GÖNDERİ

Özbekistan kargolarınız %100 Mr Rocket Cargo garantisi altındadır.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefi ile hizmet veren ve tüm süreçlerini bu doğrultuda optimize eden Mr Rocket Kargo, Özbekistan’ın herhangi bir şehrine göndereceğiniz ticari ürünlerinize zamanında ve güvenli teslimat garantisi verir.

Kargolarınızda yaşanması olası hasar veya gecikme durumunda ürünleriniz Mr Rocket Cargo güvencesi altındadır ve anında hizmet farkı iadesi veya ürün bedelinin tamamı tarafınıza iade edilir.

Garanti koşulları ve detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

EFEKTİF ÇÖZÜMLER

Dünyanın en büyük şirketlerinden bazılarının karmaşık küresel tedarik zincirlerine etkili çözümler sunma deneyimimizden faydalanırsınız. Kargonuz ister bir koli, ister bir konteyner olsun tüm hizmetlerimizden en verimli şekilde doğru fiyat ile faydalanırsınız.

GÜVENLİYİZ

Kargolarınız Türkiye’de teslim alındıktan sonra adresinize teslim edilene kadar Mr Rocket Cargo’nun sigortası altındadır.

Hızlıyız

Kargolarınızı havayolu, karayolu veya intermodal yolu ile taahhüt ettiğimiz sürede adrese teslim ederiz.

7/24 HİZMETİNİZDEYİZ

Müşteri temsilcilerimiz, hizmet verdiğimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

WhatsApp chat